
Наперстянка Альба, біла з пурпуровими смужками 860 0,2 гшт. Florium
23,95 ₴
21,56 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 727770
Наперстянка Альба – невибаглива культура, виростити яку під силу навіть новачку. Проте цвітіння рослини очікується лише наступного року після посадки.
Час посадки. Посів на розсаду здійснюється у квітні чи травні. Сіяти потрібно якнайрідше, підтримувати температурний режим на позначці +15-18°C. Для посадки відразу у відкритий ґрунт необхідно заздалегідь підібрати ділянку. Посів проводиться у вересні, жовтні чи травні.
Місце посадки. Незвичайна наперстянка Альба добре росте та розвивається на сонячних ділянках землі. Ґрунт повинен бути помірно вологим. Це одна з небагатьох рослин, яка рясно цвістиме в умовах півтіні.
Глибина посадки. Посів насіння на розсаду проводиться на глибину 0,5-1 см, злегка притискаючи його. Висаджування у відкритий ґрунт проводиться у ряди з інтервалом 25 см у міжряддях.
Догляд
Наперстянка Альба - невибаглива у догляді рослина. Після цвітіння суцвіття необхідно обрізати. Догляд за розсадою полягає в розсадженні сходів, що підросли, в окремі резервуари за схемою 5х5 см. Температурний режим необхідно підтримувати на рівні +10 — 15°C, коли тепло — провести загартовування.
У вересні-жовтні слід висадити розсаду у відкритий ґрунт на постійне місце проживання. Придбана розсада також потребує розділення, але з інтервалом 10 см. Пересадка на постійне місце може починатися з серпня, відстань між посадками становить близько 25 см. Культура потребує регулярного поливу та розпушування ґрунту.
Заходьте частіше в наш Флоріум садовий центр.
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насіння наперстянки |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 40 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,2 г |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Білий |
- Ціна: 21,56 ₴


