Для посадки кукурудзи необхідно підібрати ділянку родючого та вологого ґрунту з pH у межах 5,8-7,0. Попри хорошу аерацію, піщані ґрунти для кукурудзи не придатні. На посадках необхідно стежити за чистотою від бур'янів, що пригнічують кореневу систему рослини, особливо на початковому етапі зростання.
Культура чуйна на внесення підживлень у прикореневу зону. Для проростання насіння мінімальний температурний режим має становити щонайменше +10°C, оптимальним буде +14 — 15°C.
Замовляйте частіше квіти, саджанці оптом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Культура | Кукурудза |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Попкорн (Лопається кукурудза) |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | березень |
| Висота рослини | 100 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Кількість в упаковці, шт | 50 г |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Період посадки (закінчення) | квітень |
| Період цвітіння (закінчення) | квітень |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Колір квітки | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75,95 ₴



