Сорт характеризується високими показниками врожайності – до 80 тис./ га. Вирощувати можна як у відкритому, так і закритому ґрунті. Посадка насіння проводиться у квітні, урожай можна збирати у вересні. Культура чуйна на регулярний помірний полив, внесення підживлення та видалення бур'янів.
Заходьте частіше в наш сайт садівників України.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насіння моркви 🥕 |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | квітень |
| Висота рослини | 40 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Запах | Немає |
| Кількість в упаковці, шт | 10 г |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 20-30 см |
| Умови поливу | Помірний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35,95 ₴



