Виростити на своєму городі таку культуру, як солодкий перець сорту Ігрок, нескладно, дотримуючись основних рекомендацій щодо посіву, пікірування, пересадки у відкритий ґрунт та догляду. Щоб отримати якісний і добрий урожай, найкраще посадити перець на розсаду. Посів насіння у такому разі проводиться у другій декаді лютого — першій половині березня.
Перед висадкою у відкритий ґрунт рекомендується проводити загартовування. З агротехніки з догляду необхідно підгодовувати культуру, регулярно поливати та пікірувати. Культура віддає перевагу сонячним ділянкам пухкого, родючого ґрунту. Схема посадки: 40х40 см.
Замовляйте частіше кімнатні рослини.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вид | Насіння перцю 🌶 |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 40 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Кількість в упаковці, шт | 0,3 г |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Період посадки (закінчення) | березень |
| Період цвітіння (закінчення) | березень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12,71 ₴



