Посадка редьки Остергрюс троянда проводиться у квітні чи травні, збирання врожаю припадає на серпень-вересень. Сорт не схильний до різних захворювань. Із заходів догляду рекомендується проводити помірний регулярний полив, розпушування ґрунту, своєчасно видаляти бур'яни та підгодовувати добривами.
Заходьте частіше в наш інтернет магазин квітів для саду.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насіння редиски |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | травень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 50 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 2 г |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Колір квітки | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10,95 ₴



