Ріпчасту цибулю садять у відкритий ґрунт у березні-квітні. Посадка проводиться в ряди на відстані 40 см один від одного і відстані між цибулинами 7 см. Глибина посадки визначається таким чином, щоб кілька сантиметрів кінчика залишалися на поверхні.
Вимога до ґрунту — родючий, легкий, добре проникний ґрунт із нейтральною реакцією середовища (pH у межах 6,8—7,0). Серед агротехнічних заходів цибулі необхідні підживлення, поливи та розпушування ґрунту після них.
Заходьте частіше купити саджанці квітів в Україні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насіння цибулі |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 40 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 г |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Жовтий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8,76 ₴


