Посів сорту здійснюється прямо в ґрунт або поділом куща. Основні вимоги щодо вибору місця: наявність тіні, щоб захиститися від прямих сонячних променів, достатня забезпеченість вологою та ґрунт, багатий на поживні елементи, середньої родючості або нейтральний.
Також необхідно забезпечити рослині регулярний полив. Норма висіву для відкритого ґрунту становить 10 м2 на 10-12 г, глибина загортання - 0,5-1,5 см. Посадка здійснюється в березні та жовтні.
Заходьте частіше в наш інтернет магазин декоративних рослин.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насіння цибулі |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 40 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,5 г |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Фіолетовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12,56 ₴



