Кабачки підходять для вирощування розсадним способом і безпосередньо у відкритий ґрунт. Садити можна кілька разів навесні та восени. Культура віддає перевагу відкритій ділянці родючого ґрунту. Добре ростуть під плівковими теплицями. Рекомендована норма висіву – 10-20 тис. рослин на 1 га.
Культура чуйна на регулярний полив, підживлення та розпушування. Рослини погано реагують на добрива, що містять хлор.
Заходьте частіше купити рослини в Україні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Ранні кабачки |
| Вологість грунту | Болотиста |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 40-50 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Період посадки (закінчення) | червень |
| Період цвітіння (закінчення) | червень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 50 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38,36 ₴



