Кабачки вирощують в основному посівом насіння відразу у відкритий ґрунт. Однак, щоб отримати врожай у найкоротший період, необхідно виростити розсаду. Ця теплолюбна рослина потребує великої кількості світла, тому ділянку вибирають відкриту та сонячну.
Ідеальним температурним режимом для проростання насіння є +15-18°C, інакше воно пригнічується. Щоб отримати максимальний урожай, необхідний пухкий супіщаний ґрунт або легкий суглинок.
Заходьте частіше в наш садовий інтернет магазин.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Франція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Ранні кабачки |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 40 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Відстань між рослинами | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36,51 ₴



