Посів ультрараннього сорту редиски Еспресо здійснюється у відкритий ґрунт у другій декаді квітня. До появи сходів грядки рекомендується вкрити плівкою. Посіви можна проводити протягом усього літа.
Вимоги до ґрунту — легкий, високородючий ґрунт. Попередниками можуть бути будь-які овочеві культури, крім хрестоцвітих. Як догляд за редисом виділяють регулярний полив, розпушування ґрунту та підживлення. У дуже спекотну погоду посіви можна притінити.
Заходьте частіше в наш Флоріум садовий центр.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насіння Satimex |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 40 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Кількість в упаковці, шт | 10 г |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Відстань між рослинами | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75,95 ₴



