
Подарунковий набор насіння (10 упаковок насіння овочів і квітів) 10 упаковокшт. Florium
1 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 747034
+380 (93) 390-93-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вид | Набори насіння овочів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 30 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 10 упаковок |
| Місце посадки | Для городу, для клумби, для горщиків, для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Помірний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴


