
Набір насіння шпинату Фітнес (3 упаковки) 3 упаковкишт. Florium
59,95 ₴
44,96 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 747040
+380 (93) 390-93-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
До набору входять добірне насіння таких сортів:
-
Шпинат Матадор, 10г;
-
Шпинат Боа F1 200 шт;
-
Шпинат Лагос 2г.

Характеристики набору насіння шпинату Фітнес 3 пачки:
- Кількість в пакованні 3 пачки
- Глибина посадки 5 см
- Відстань 20 см
- Висота рослини 20 см
- Потреба у сонці Сонце
- Фарб листя Зелені
- Тип продукту Насіння
- Вологість ґрунту Помірно волога
- Умови поливання Помірний
- Діаметр квітки/плода 0-5 см
- Країна походження Нідерланди
- Зона морозостійкості Зона 7-8
- Період цвітіння старт май
- Період цвітіння кінець червень
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип продукції | Посівний (насіння) |
| Сорт/Гібрид | Шпинат Фитнес |
| ГМО | Ні |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Насіння шпинату |
| Місце посадки | Для городу, саду |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Висота рослини | 20 см |
| Час цвітіння | травень |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Кількість в упаковці, шт | 3 упаковки |
| Глибина посадки | 5 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Підходить під зріз | Немає |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Культура | Шпинат |
| Колір плоду | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44,96 ₴


