Набір насіння кабачків Кабачкова Ікра (3 упаковки) 131 3 упаковкишт. Florium
199,95 ₴
149,96 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 747041
+380 (93) 390-93-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Набір насіння кабачків "Кабачкова Ікра" від GreenMarke, 3 пакування сортів Супер Донія, Езра і Немо
У набір входить добірне насіння таких сортів:
- Кабачок Езра F1 5шт;
- Кабачок Супер Донія F1 5шт;
- Кабачок Немо F1 5шт.

Характеристики набору насіння кабачків:
- Кількість в упаковці - 3 упаковки
- Колір квітки/плоду - Різнобарвний
- Глибина посадки - 2-3 см
- Відстань - 20 см
- Висота рослини - 30 см
- Потреба в сонці - Сонце
- Тип продукту - Насіння
- Вологість ґрунту - Помірно волога
- Умови поливу - Помірний
- Діаметр квітки/плоду - 10-15 см
- Країна походження - Нідерланди
- Зона морозостійкості - Зона 5-6
- Період цвітіння старт - травень
- Період цвітіння кінець - травень
Доставка:
Пропонуємо вам купити недорого насіння овочів. Доставка буде здійснюватися протягом 1-7 днів після оформлення замовлення. Ми працюємо без передоплати, і ви платите за покупки тільки післяплатою після отримання замовлення поштою (Нова Пошта, Укрпошта). У день відвантаження вам прийде SMS безпосередньо від кур'єрської компанії з номером відправлення.
Характеристики
| Упаковка | |
|---|---|
| Упаковка | Пакет |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип продукції | Посівний (насіння) |
| Культура | Кабачок |
| ГМО | Ні |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид | Набори насіння овочів |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Висота рослини | 30 см |
| Час цвітіння | травень |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Колір квітки | Різнобарвний |
| Кількість в упаковці, шт | 3 упаковки |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Підходить під зріз | Немає |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149,96 ₴


