Зміна для посіву столового буряка, солодкого від GreenMarket, у наборі 3 сорти Бортарді, Акела і Пабло
У набір входить добірне насіння таких сортів:
- Буряк столовий Болтарді 200 шт;
- Буряк Акела F1 200 шт;
- Буряк столовий Пабло F1 200 шт.
Доставка:
Пропонуємо вам купити недорого насіння овочів. Доставка буде здійснюватися протягом 1-7 днів після оформлення замовлення. Ми працюємо без передоплати, і ви платите за покупки тільки післяплатою після отримання замовлення поштою (Нова Пошта, Укрпошта). У день відвантаження вам прийде SMS безпосередньо від кур'єрської компанії з номером відправлення.

Характеристики набору насіння буряка:
- Кількість в упаковці - 3 упаковки
- Колір квітки/плоду - Білий
- Глибина посадки - 2-3 см
- Відстань - 20 см
- Висота рослини - 20-30 см
- Потреба в сонці - Сонце, Півтінь
- Забарвлення листя - Зелене
- Тип продукту - Насіння
- Вологість ґрунту - Помірно волога
- Умови поливу - Помірний
- Діаметр квітки/плоду - 10-15 см
- Країна походження - Нідерланди
- Зона морозостійкості - Зона 7-8
- Запах - Так
- Період цвітіння старт - червень
- Період цвітіння кінець - червень
Характеристики
| Упаковка | |
|---|---|
| Упаковка | Пакет |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Культура | Буряк |
| Сорт/Гібрид | Свекла столовая Болтарди 200 шт; Свекла Акела F1 200 шт; Свекла столовая Пабло F1 200 шт. |
| ГМО | Ні |
| Користувацькi характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Набори насіння овочів |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Висота рослини | 20-30 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Колір квітки | Білий |
| Кількість в упаковці, шт | 3 упаковки |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Місце посадки | Сонце, Півтінь |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Підходить під зріз | Немає |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74,96 ₴


