Набір насіння Білокачанної Капусти (4 упаковки) 205 4 упаковкишт. Florium
165,95 ₴
124,46 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 747044
+380 (93) 390-93-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Білокачанна капуста насіння для посіву 4 упаковки різних сортів від GreenMarket, врожайна, якісна
У набір входить добірне насіння таких сортів:
- Капуста Білокачанна Бронко F1, 20 шт;
- Капуста Білокачанна Балбро, 20 шт;
- Капуста білокачанна Сир F1, 20 шт;
- Капуста Бригадир F1, 20 шт.
Характеристики набору насіння білоголової капусти:
- Кількість в упаковці - 4 упаковки
- Колір квітки/плоду - Зелений
- Глибина посадки - 2-3 см
- Відстань - 30 см
- Висота рослини - 30-40 см
- Потреба в сонці - Сонце
- Забарвлення листя - Зелене
- Тип продукту - Насіння
- Вологість ґрунту - Помірно волога
- Умови поливу - Помірний
- Діаметр квітки/плоду - 15-20 см
- Країна походження - Нідерланди
- Зона морозостійкості - Зона 7-8
- Період цвітіння старт - червень
- Період цвітіння кінець - червень
Доставка:
Пропонуємо вам купити недорого насіння овочів. Доставка буде здійснюватися протягом 1-7 днів після оформлення замовлення. Ми працюємо без передоплати, і ви платите за покупки тільки післяплатою після отримання замовлення поштою (Нова Пошта, Укрпошта). У день відвантаження вам прийде SMS безпосередньо від кур'єрської компанії з номером відправлення.
Характеристики
| Упаковка | |
|---|---|
| Упаковка | Пакет |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Культура | Капуста |
| Сорт/Гібрид | Капуста Белокочанная Бронко F1, 20 шт; Капуста Белокочанная Балбро, 20 шт; Капуста белокочанная Сир F1, 20 шт; Капуста Бригадир F1, 20 шт. |
| ГМО | Ні |
| Колір плоду | Білий |
| Користувацькi характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Білокачанна капуста |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Висота рослини | 30-40 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Колір квітки | Зелений |
| Кількість в упаковці, шт | 4 упаковки |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Підходить під зріз | Немає |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 124,46 ₴



