Насіння зелені в наборі для посіву 6 упаковок GreenMarket, шпинат, салат, базилік, петрушка
У набір входить добірне насіння таких сортів:
- Петрушка Гігант де Італія 1г;
- Шпинат Новозеландський 15шт;
- Салат Фанлі 30 шт;
- Салат Робінсон 30 шт;
- Базилік фіолетовий Темний опал 0,5г;
- Базилік зелений Смарагд 0,3 г.
Доставка:
Пропонуємо вам купити недорого насіння овочів. Доставка буде здійснюватися протягом 1-7 днів після оформлення замовлення. Ми працюємо без передоплати, і ви платите за покупки тільки післяплатою після отримання замовлення поштою (Нова Пошта, Укрпошта). У день відвантаження вам прийде SMS безпосередньо від кур'єрської компанії з номером відправлення.

Характеристики набір насіння Зелені:
- Кількість в упаковці 6 упаковок
- Колір квітки/плоду Зелений
- Глибина посадки 2-3 см
- Відстань 20 см
- Висота рослини 30-40 см
- Потреба в сонці Сонце Сонце
- Забарвлення листя Зелене
- Тип продукту Насіння
- Вологість ґрунту Помірно волога
- Умови поливу Помірний
- Діаметр квітки/плоду 0-5 см
- Країна походження Нідерланди
- Зона морозостійкості Зона 7-8
- Період цвітіння старт червень
- Період цвітіння кінець липня
Характеристики
| Упаковка | |
|---|---|
| Упаковка | Пакет |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Сорт/Гібрид | Петрушка Гигант де Италия 1г; Шпинат Новозеландский 15шт; Салат Фанли 30 шт; Салат Робинсон 30 шт; Базилик фиолетовый Тёмный опал 0,5г; Базилик зеленый Изумруд 0,3 г. |
| Користувацькi характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Насіння прянощів |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Висота рослини | 30-40 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Колір квітки | Зелений |
| Кількість в упаковці, шт | 6 упаковок |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Підходить під зріз | Немає |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 105,92 ₴



