Набір насіння Овочеве Соте (6 упаковок) 131 6 упаковокшт. Florium
264,95 ₴
198,71 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 747050
+380 (93) 390-93-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Насіння для посіву в наборі 6 упаковок Овочеве соте GreenMarket для посадки баклажанів, кабачків, томатів, цибулі
У набір входить добірне насіння таких сортів:
- Баклажан Алмаз 0,5г;
- Кабачок Грибовський 2г;
- Томат Полфаст F1 0,05г;
- Перець Клаудіо F1 10шт;
- Цибуля ріпчаста Дайтона F1 200шт;
- Морква Шантане Ред Коред 2г.
Характеристики набору насіння:
- Кількість в упаковці - 6 упаковок
- Колір квітки/плоду - Різнобарвний
- Глибина посадки - 2-3 см
- Відстань - 20 см
- Висота рослини - 20-30 см
- Потреба в сонці - Сонце
- Тип продукту - Насіння
- Вологість ґрунту - Помірно волога
- Умови поливу - Помірний
- Діаметр квітки/плід - 5-10 см
- Країна походження - Нідерланди
- Зона морозостійкості - Зона 7-8
- Період цвітіння старт - червень
- Період цвітіння кінець - липень
Доставка:
Пропонуємо вам купити недорого насіння овочів. Доставка буде здійснюватися протягом 1-7 днів після оформлення замовлення. Ми працюємо без передоплати, і ви платите за покупки тільки післяплатою після отримання замовлення поштою (Нова Пошта, Укрпошта). У день відвантаження вам прийде SMS безпосередньо від кур'єрської компанії з номером відправлення.
Характеристики
| Упаковка | |
|---|---|
| Упаковка | Пакет |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Набори насіння овочів |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Висота рослини | 20-30 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Колір квітки | Різнобарвний |
| Кількість в упаковці, шт | 6 упаковок |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Підходить під зріз | Немає |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Тип продукції | Посівний (сіма) |
| ГМО | False |
| Агрономічні характеристики | |
| Тип вирощування | Універсальні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 198,71 ₴



