Набір насіння на стрічці Легкий Посів GreenMarket для посадки сезонних овочів і зелені, 7 упаковок
До набору входить добірне насіння таких сортів:
- Базилік зелений на стрічці Рутан 5м;
- Буряк столовий на стрічці Бордо 5м;
- Морква на стрічці Каротину 5м;
- Петрушка листова на стрічці Гігантела 5м;
- Редис на стрічці Французький сніданок 5м;
- Салат на стрічці Верна 5м, Цибуля на стрічці батун П'єро 5м.

Характеристики набору насіння:
- Кількість в упаковці - 7 упаковок
- Колір квітки/плоду - Різнобарвний
- Глибина посадки - 2-3 см
- Відстань - 40 см
- Висота рослини - 30 см
- Потреба в сонці - Сонце
- Забарвлення листя - Зелене
- Тип продукту - Насіння
- Вологість ґрунту - Помірно волога
- Умови поливу - Помірний
- Діаметр квітки/плоду - 0-5 см
- Країна походження - Нідерланди
- Зона морозостійкості - Зона 3-4
- Період цвітіння старт - червень
- Період цвітіння кінець - червень
Доставка:
Пропонуємо вам купити недорого насіння овочів. Доставка буде здійснюватися протягом 1-7 днів після оформлення замовлення. Ми працюємо без передоплати, і ви платите за покупки тільки післяплатою після отримання замовлення поштою (Нова Пошта, Укрпошта). У день відвантаження вам прийде SMS безпосередньо від кур'єрської компанії з номером відправлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип продукції | Посівний (насіння) |
| Сорт/Гібрид | Буряк, Морква, Базилік, Петрушка, Салат, Редис |
| ГМО | Ні |
| Ботанічні характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Посухостійкість | Так |
| Висота рослин | Низькорослі |
| Агрономічні характеристики | |
| Строки посіву | Червень |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Насіння на стрічці |
| Відстань між рослинами | 40 см |
| Висота рослини | 30 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Колір квітки | Різнобарвний |
| Кількість в упаковці, шт | 7 упаковок |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Немає |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Основні | |
| Колір | Зелений |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
Інформація для замовлення
- Ціна: 262,46 ₴



