Набір насіння квітів Калейдоскоп (4 упаковки) 131 4 упаковкишт. Florium
94,95 ₴
71,21 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 750002
+380 (93) 390-93-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Насіння квітів у наборі Калейдоскоп, вуличне для саду та клумб, 4 шт GreenMarket, Гвоздика, Газанія, Лакфіоль
У набір входить добірне насіння таких сортів:
- Лакфіоль (хейрантус) Казковий Гном, суміш 0,3 г;
- Газанія Промеза 10 шт;
- Гвоздика Карусель, китайська карликова 0,1 г;
- Гвоздика Перський Килим, китайська карликова 0,1 г.
Доставка:
Пропонуємо вам купити недорого насіння квітів. Доставка буде здійснюватися протягом 1-7 днів після оформлення замовлення. Працюємо без передоплати і доставляємо післяплатою поштою (Нова Пошта, Укрпошта). Плата за доставку вказана у вашому кошику, якщо ви увійшли у свій обліковий запис florium.ua. У день відвантаження вам прийде SMS безпосередньо від кур'єрської компанії з номером відправлення.

Характеристики набір насіння квітів Калейдоскоп:
- Кількість в упаковці - 4 упаковки
- Колір квітки/плоду - Різнобарвний
- Глибина посадки - 2-3 см
- Відстань - 40 см
- Висота рослини - 25-30 см
- Потреба в сонці - Сонце
- Забарвлення листя - Зелене
- Тип продукту - Насіння
- Вологість ґрунту - Помірно волога
- Умови поливу - Помірний
- Діаметр квітки/плоду - 0-5 см
- Країна походження - Нідерланди
- Зона морозостійкості - Зона 3-4
- Період цвітіння старт - червень
- Період цвітіння кінець - серпень
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини | 30 см |
| Основні | |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Різні кольори |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Рід рослини | Гвоздика |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Тип рослини | Квіти |
| Користувацькi характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Набори насіння квітів |
| Відстань між рослинами | 40 см |
| Висота рослини | 25-30 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Колір квітки | Різнобарвний |
| Кількість в упаковці, шт | 4 упаковки |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Немає |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 71,21 ₴


