Набір насіння квітів Ампельний (4 упаковки) 131 4 упаковкишт. Florium
87,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 750003
+380 (93) 390-93-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Набір насіння садових квітів для посіву Ампельний GreenMarket, 4 упаковки в наборі, 3 сорти Бегонії та Петунія
До набору входить добірне насіння таких сортів:
- Петунія Блю Бедер 0,1 г;
- Бегонія Шансон F1 ампельна, темно-червона 10 шт;
- Бегонія Шансон F1 ампельна, мідна 10 шт;
- Бегонія Шансон F1 ампельна, ванільно-жовта 10 шт.
Доставка:
Пропонуємо вам купити недорого насіння квітів. Доставка буде здійснюватися протягом 1-7 днів після оформлення замовлення. Працюємо без передоплати і доставляємо післяплатою поштою (Нова Пошта, Укрпошта). У день відвантаження вам прийде SMS безпосередньо від кур'єрської компанії з номером відправлення.

Характеристики набір насіння квітів Ампельний:
- Кількість в упаковці - 4 упаковки
- Колір квітки/плоду - Різнобарвний
- Глибина посадки - 2-3 см
- Відстань - 30 см
- Висота рослини - 25-30 см
- Потреба в сонці - Сонце
- Забарвлення листя - Зелене
- Тип продукту - Насіння
- Вологість ґрунту - Болотистий
- Умови поливу - Помірний
- Діаметр квітки/плоду - 0-5 см
- Країна походження - Нідерланди
- Зона морозостійкості - Зона 7-8
- Період цвітіння старт - червень
- Період цвітіння кінець - серпень
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини | 30 см |
| Основні | |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Різні кольори |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Рід рослини | Бегонія |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Тип рослини | Квіти |
| Користувацькi характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Набори насіння квітів |
| Місце посадки | Для городу, саду |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Висота рослини | 25-30 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Колір квітки | Різнобарвний |
| Кількість в упаковці, шт | 4 упаковки |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Болотиста |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Підходить під зріз | Немає |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 87,95 ₴


