Набір насіння квітів Біле Полум'я (4 упаковки) 860 4 упаковкишт. Florium
89,95 ₴
67,46 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 750004
+380 (93) 390-93-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Набори насіння квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 20-200 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 4 упаковки |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 50 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67,46 ₴


