Набір насіння квітів Фейєрверк (4 упаковки) 131 4 упаковкишт. Florium
96,95 ₴
72,71 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 750005
+380 (93) 390-93-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Набір насіння вуличних квітів для посіву Феєрверк 4 упаковки GreenMarket, для клумби та саду
До набору входить добірне насіння таких сортів:
- Петунія Інгрід F1 10 шт;
- Петунія Сільвія F1 10 шт;
- Петунія Нора F1 10 шт;
- Петунія Андреа F1 10 шт.
Доставка:
Пропонуємо вам купити недорого насіння квітів. Доставка буде здійснюватися протягом 1-7 днів після оформлення замовлення. Працюємо без передоплати і доставляємо післяплатою поштою (Нова Пошта, Укрпошта). У день відвантаження вам прийде SMS безпосередньо від кур'єрської компанії з номером відправлення.

Характеристики набір насіння квітів Феєрверк:
- Кількість в упаковці - 4 упаковки
- Колір квітки/плоду - Різнобарвний
- Глибина посадки - 5 см
- Відстань - 30 см
- Висота рослини - 40 см
- Потреба в сонці - Сонце
- Забарвлення листя - Зелене
- Тип продукту - Насіння
- Вологість ґрунту - Помірно волога
- Умови поливу - Помірний
- Діаметр квітки/плоду - 0-5 см
- Країна походження - Нідерланди
- Зона морозостійкості - Зона 9-10
- Підходить на зрізання - Так
- Період цвітіння старт - червень
- Період цвітіння кінець - серпень
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Тип рослини | Квіти |
| Колір | Зелений |
| Користувацькi характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Набори насіння квітів |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Висота рослини | 40 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Колір квітки | Різнобарвний |
| Кількість в упаковці, шт | 4 упаковки |
| Глибина посадки | 5 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72,71 ₴


