Портулак махровий суміш пакет-гігант, квіти різнокольорові, в упаковці 2 г. GreenMarket, однорічна рослина
Портулак - однорічна трав'яниста рослина заввишки 10-30 см. Корінь веретеноподібний, гіллястий. Стебло сланке, м'ясисте, м'ясисте, дудчасте, розгалужене, коричневе. Листя зелене, м'ясисте, овальне, нагадує сплюснуте яйце. Цвіте з червня по вересень. Квітки білі, жовті, іноді темно-коричневі, розташовані по дві-три в розгалуженнях стебла.

Характеристики Портулак Махровий Суміш пакет-гігант:
- Кількість в упаковці 2 г
- Колір квітки/плоду Різнобарвний
- Глибина посадки 2-3 см
- Відстань 40 см
- Висота рослини 15 см
- Потреба в сонці Сонце Сонце
- Забарвлення листя Зелене
- Вологість ґрунту Помірно вологий
- Умови поливу Помірний
- Діаметр квітки/плоду 0-5 см
- Країна походження Україна
- Зона морозостійкості Зона 7-8
- Період цвітіння старт червень
- Період цвітіння кінець жовтня
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Вага | 2 г |
| Упаковка | Пакет |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Тривалість життя | Однорічні |
| Рід рослини | Портулакарія |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Тип рослини | Квіти |
| Користувацькi характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Насіння портулаку |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Відстань між рослинами | 40 см |
| Висота рослини | 15 см |
| Колір квітки | Різнобарвний |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Кількість в упаковці, шт | 2 г |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Підходить під зріз | Немає |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59,95 ₴





