Набір Лікарські трави Жовтогарячі (5 паковань) Різнобарвний 5 пакованьшт. GreenMarket
23,95 ₴
15,57 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 747053
+380 (93) 390-93-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Набори насіння овочів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 40-50 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 упаковок |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15,57 ₴


