

Селера коренева Алабастер пакет гігант 3г 135 Семена 3 гшт. Florium
32,95 ₴
28,01 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 720018
Посів. Селеру вирощують виключно розсадним способом! Селера любить помірно прохолодний клімат. Вона росте і розвивається найкраще при температурі 18-20 ° С, при проростанні потребує більш високої температури (близько 25 ° С). Оскільки селера холодостійка рослина, її паростки витримують зниження температури до 4-5 ° С морозу, а дорослі рослини до 7-9 ° С морозу. Селера дуже вологолюбна культура і її можна вирощувати лише в умовах зрошення. При посухах її ріст припиняється і коренеплоди дрібнішають і грубіють. Селера дуже вимоглива до ґрунту. Добре росте на глибоких суглинистих ґрунтах багатих органічними речовинами. У звичайних умовах насіння селери проростає приблизно за 20 днів. Щоб прискорити проростання насіння замочують у воді протягом однієї - двох діб після чого їх пророщують при температурі 20 °С до появи верхівки паростків. Після цього насіння злегка підсушують і висівають у вологий ґрунт змішуючи з чистим промитим річковим піском. Для раннього вирощування селери насіння висівають на початку лютого в теплий парник, а для пізнього - у другій половині березня в напівтеплий парник. Насіння висівають врозкид. Норма висіву 1-2 г насіння на 1 м ². Насіння присипають 0,5 см шаром просіяного парникового ґрунту.
Догляд. Основний догляд після посіву полягає в підтримці постійної помірної вологості ґрунту. Після утворення 6-7 листків розсада готова до висадки . Для отримання раннього врожаю розсаду можна пікірувати. Для пізнього - достатньо провести прорідження рослин на відстань 2-3 см. Висаджують селеру в кінці травня - на початку червня. Перед висадкою розсаду рясно поливають. Рослини виймають із землі, частину листків і 1/3 кореня обрізають, щоб полегшити приживання. Висаджують на ту ж глибину на якій вона росла на розсадній грядці. Догляд після посадки - проведення 3-4 розпушувань, підгодовування аміачною селітрою і регулярний полив.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Насіння України |
| Вид | Овочі для соління |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 25-30 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,2 г |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
- Ціна: 28,01 ₴


