Для посадки брукви ґрунт необхідно заздалегідь підготувати, культура не зростатиме і не даватиме хороший урожай на ґрунтах з підвищеною кислотністю. Оптимальною для рослини буде добре зволожена та збагачена органікою земля. Не рекомендується садити культуру після капусти та ріпи, це збільшує шанси зараження хвороботворними мікроорганізмами. Найкращими попередниками для брукви стануть пасльонові, гарбузові, бобові рослини.
Культурі не страшні холоди. Насіння здатне рости навіть при температурі +2-3 градуси. Сходи та дорослі рослини спокійно переносять заморозки. Вибираючи ділянку для посадки, варто уникати відкритого сонячного місця. Найкраще, якщо це буде м'яке розсіяне світло. Бруква любить воду, тому поливають рослину рясно, з розрахунку 10 л води на 1 м2. Це допоможе отримати смачний та солодкий урожай.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | ТМ GL Seeds |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 20 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 10 г |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | червень |
| Період цвітіння (закінчення) | червень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Фіолетовий |
- Ціна: 19,96 ₴



