Сорт здатний рости на будь-яких ґрунтах і при будь-яких умовах, але для отримання окультуреної рослини краще вибирати поживні, в міру вологі, дреновані ґрунти з хорошим сонцем і захистом від вітру. Висаджують саджанці навесні або восени, коли немає небезпеки нічних заморозків. Глибина посадки молодих пагонів залежить від розміру кореневої системи.
Кущ необхідно підгодовувати біля кореня, своєчасно зволожувати ґрунту. Оскільки смородина може піддаватися хворобам, рекомендується обробляти листя і стебла. Зимує смородини вільно, без укриттів і утеплення.
Посадка. Смородина - світлолюбива рослина, але виносить легку півтінь. Віддає перевагу родючим, вологим, слабо кислим грунтам. Період посадки - рання весна, осінь. Посадочні ями готують розміром 0,5 х0, 5х0, 5м. Саджанці висаджують за схемою 2х1, 5 м. При посадці їх заглиблюють на 10 см.
Догляд. Смородина - сама вологолюбна серед ягідних чагарників. Грунт повиненбути вологим, без застою води. При засусі поливають (не менше 2-3 відер під кущ в тиждень). Підживлюють в період інтенсивного росту і після плодоношення. Потребує щорічної обрізки (весною або восени). Не слід вирізати всі старі гілки в один рік, поки кущ не утворює нові.
Цей та інші сорти саджанців смородини Ви можете придбати на сайті Флоріум.
| Упаковка | |
|---|---|
| Упаковка | Пакет |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Україна |
| Тип продукції | Саджанці |
| Культура | Смородина |
| Сорт/Гібрид | Глаз Дракона |
| Життєва форма | Плодові чагарники |
| Колір плоду | Чорний |
| Ботанічні характеристики | |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Висота рослин | Середньорослі |
| Користувацькi характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Смородина чорна |
| Місце посадки | Для саду |
| Розмір посадкового матеріалу | 30-40 см |
| Відстань між рослинами | 50 см |
| Висота рослини | 150 см |
| Колір квітки | Чорний |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 10 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Немає |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Тип садивного матеріалу | Саджанці |
- Ціна: 89,95 ₴


