Особливості догляду
Розмір рододендрона Stewartstonian дозволяє вирощувати його як в саду на відкритому ґрунті, так і в горщику. Є два сприятливих для посадки періоду:
- з квітня до середини травня;
- з вересня до листопаду.
Рододендрон Stewartstonian полюбляє напівтінь. Бажано захистити рослину від вітрів.
Для азалії важливо забезпечити дренування. Оптимальний ґрунт — кислий, багатий на гумус, добре розпушений.
Рослина чутлива до надмірної вологи. Потребує поливу в міру висихання землі навколо кореня, але не рідше ніж раз на тиждень. Втрачання кущем листя — ознака нестачі вологи.
Обрізка мінімальна, на початку весни. Видаляють лише пошкоджені пагони.
Коли температура навколишнього середовища опускається до +2 °C, рослину готують до зимування. Необхідне мульчування, створюють укриття для кущів віком до 4 років.
Якісні саджанці рододендрона Stewartstonian, що ідеально підійдуть для створення садової композиції, можна придбати в інтернет-магазині «Флоріум».
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Рододендрон |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 100-120 см |
| Глибина посадки | 40 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | P9 |
| Відстань між рослинами | 100 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Червоний |
- Ціна: 249,95 ₴



