Висаджувати бузок потрібно навесні, після того, як прогріється ґрунт, або восени. Для цього викопують яму глибиною 50 см і діаметром 45 см. На низ ями викладають дренаж, після чого засипають шар родючої землі. Серед ями насипають горбок, у який упирають саджанець бузку, розташовуючи з боку горбка кореневі відростки. Його засипають родючим шаром. Одночасно з цим можна запровадити мінеральні добрива. Землю обережно втоптують, щоб не пошкодити коріння. Рясно поливають. Після цього ґрунт навколо саджанця засипають шаром сухого торфу. Доросла рослина не потребує рясного поливу і нормально переносить посуху. Рослина досить морозостійка і не потребує укутування.
садові рослини оптом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Бузок |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 100-120 см |
| Глибина посадки | 30 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | P9 |
| Відстань між рослинами | 50 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199,95 ₴



