Посів. Кабачки - теплолюбні рослини. Сходи дуже чутливі навіть до слабких весняних заморозків. Пилок квітки не дозріває, і плоди не утворюються, якщо нічна температура опускається нижче 12 ° С. Оптимальна температура для їх росту і плодоношення 25-28 ° С. Від посіву до отримання плодів проходить 60-70 днів. Глибина загортання насіння 5-7 см. Між рослинами 70-80 см. Для отримання ранньої продукції застосовують розсадний спосіб. Розсаду вирощують у горщиках.
Догляд. Для формування потужної надземної частини кабачки витрачають багато води, що обумовлює їх велику вологолюбивість і меншу посухостійкість. Найбільш сприятлива для них помірна ґрунтова вологість ≈ 70%. У період дозрівання плодів вологість ґрунту повинна бути нижча. При нестачі вологи молоді плоди спадають або набувають грубої консистенції. Кабачки є надзвичайно світлолюбними рослинами, у зв'язку з чим їх потрібно висівати на сонячних місцях. Найкраще кабачки ростуть і плодоносять на вологоємному, легкому і теплому ґрунті, багатому поживними речовинами. Дуже ефективним добривом є перегній. З поживних речовин особливе значення мають для них фосфор і калій, тому що вони підвищують ранньостиглість кабачків і покращують якість плодів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння кабачків |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | березень |
| Висота рослини | 25 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 3 р |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Зелений |
- Ціна: 10,95 ₴



