Посивши насіння полуниці, проводять наприкінці лютого-марте. Для поліпшення схожості насіння замочують у воді та проводять стритифікацію, потім висівають у контейнери з легкою, пухким ґрунтом і ставлять у тепле місце. Після появи в розсади 3 листиків, її пересаджують у стаканчики із дренажною підстилкою.
Під час саджання культури треба дотримуватися деяких умов:
-
для посадки вибирають добре освітлені зони без протягів;
-
високий показник врожайності Мальвіна дає на чорноземі, зігнутках, суписниках;
-
готова розада має мати 3-5 яскраво-зелених листочків і світле коріння завдовжки 5-7 см;
-
ґрунт потрібен нейтральний або слабокисля;
-
для цього сорту рекомендується весняна посадка в ґрунт;
-
викопують ямку 25х25, рясно поливають;
-
культуру опускають вертикально в заглибленні без перегинів кореневої системи, серце розміщене на рівні ґрунту;
-
землю навколо куща ущільнюють і поливають ще раз.
Перший урожай не буде занадто високим, але подальші збирання вас приємно здивують.
Заходьте частіше в наш садовий інтернет-магазин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Акційні саджанці плодових |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 25 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 3 |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | червень |
| Період цвітіння (закінчення) | червень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | А-клас |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
- Ціна: 89,95 ₴



