Насіння висаджують на невелику глибину - до 3 см. Для отримання більш раннього врожаю .ua/ua/eggplant-seeds/" target="_blank">баклажан вирощують розсадним способом. Висаджуючи сорт відразу у відкритий ґрунт, вибирають середину квітня - травень. Слід віддавати перевагу пухким удобреним землям з хорошим освітленням.
Рослина міцна, але плоди настільки великі, що кущам обов'язково необхідні опори. Підживлення і розпушування ґрунту допомагає баклажанам отримати все необхідне для активного зростання. До основного догляду відноситься лише помірний, але своєчасний полив.
Посів. Оптимальна t для росту і розвитку баклажанів приблизно 20 - 30 С. При цій температурі і вологості 80% насіння проросте на 5-8 день після посіву, а при t 12-14 С проростання відбудеться тільки на 18-25 день. Молоді пагони дуже чутливі до низьких & deg; t (5-10 & deg; С). Похолодання до 0,5 & deg; С призводить до загибелі баклажанів. Насіння ранніх сортів висівають в кінці січня-початку лютого в парник або контейнери для розсади. Як тільки утворюються два справжніх листочка, рослини пікірують за схемою 10х10 см. Врахуйте, що коренева система баклажанів дуже ранима, після пересадки рослини довго відновлюються. Насіння середньостиглих сортів висівають в середині або в другій половині березня в напівтеплий парник. У сонячні дні в парниках підтримують температуру 18-20 & deg; С, в похмуру погоду і вночі 15-17 & deg; С. Повітря в парнику повинен бути сухим, а грунтова вологість помірною.
Висадка розсади.Перед висадкою розсади потрібно врахувати її високі вимогу до тепла. Ранню розсаду висаджують не раніше кінця квітня, поки не встановиться тепла погода. На грядках садять в гнізда: відстань між рослинами в рядку 30 - 40 см, відстань між рядками 70 см.
Догляд . Розпушування проводять після приживання рослин. Разом з першим розпушуванням грунту рослина підгортають.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння баклажанів 🍆 |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | лютий |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 50-80 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 30 |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | березень |
| Період цвітіння (закінчення) | березень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий |
- Ціна: 11,66 ₴


