Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Культура | Горох |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насіння гороху |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 45-50 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 50 г |
| Місце посадки | Для клумби |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Колір квітки | Зелений |
| Основні | |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22,95 ₴


