Вирощувати дайкон можна насіннєвим та розсадним способом. Посадка у відкритий ґрунт насіння починається у другій декаді квітня та триває до першої декади травня. Якщо планується висадка розсади, тоді інші терміни — з середини березня до середини квітня. Посадку саджанців проводять за наявності двох пар справжніх листочків.
Перед висівом насіння у відкритий ґрунт необхідно виконати деякі агротехнічні заходи – знезаразити та замочити його у теплій воді (близько 50 градусів) на 20 хвилин, потім перекласти у холодну воду. Після такої процедури посівний матеріал кладеться у холодильник.
Дайкон не має особливих переваг у ґрунті, оскільки пристосовується до будь-якого ґрунту. Але досвідчені садівники все ж таки рекомендують садити овоч на ділянках з пухким родючим ґрунтом нейтрального або слабокислого середовища. Перед посадкою дайкона восени готують ґрунт, попередньо вносячи до нього перегній (або компост), суперфосфат та сірчанокислий калій. Якщо потрібно знизити кислотність, слід додати вапно.
При посадці дайкона варто враховувати сівозміну. Не варто вирощувати культуру на ділянках після капусти, редиски, ріпи та часнику. Ідеальними попередниками будуть картопля, кабачки, помідори, морква, буряк.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насіння редиски |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 20-30 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | Більше 20 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 50 |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | червень |
| Період цвітіння (закінчення) | червень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Жовтий |
- Ціна: 8,76 ₴


