Посів. Горох рослина холодостійка і вологолюбна. Добре розвивається в умовах прохолоди та вологи. Зморшкуваті сорти гороху проростають при t° 5-8°C, а насіння з гладкими зернами при 1-2°C. Молоді рослини витримують до 6-8° морозу. Оптимальною t° для проростання насіння є 18°C. Підвищені t° у період цвітіння негативно впливають на формування бобів, знижується врожайність. Не любить горох також кислі ґрунти. Висівають горох під зиму або рано навесні. Підзимову сівбу проводять у такі терміни, щоб насіння до замерзання ґрунту тільки проросло, а зійшло б уже навесні. Сіють наприкінці листопада – на початку грудня. Навесні сіють дуже рано, лютий – початок березня, так щоб цвітіння та плодоношення не збіглося з періодом стійкої посухи та спеки. Сіють на гряди, за схемою 60+20/15 см, або гніздовим способом. Норма висіву – 50 насінин на один квадратний метр. Глибина сівби 4-5 см, а при підземній сівбі 5-7 см.
Догляд. Під час вегетації гороху проводять 2-3 розпушування ґрунту. При останньому розпушуванні проводять і підгортання. Горох потребує додаткового поливу, якщо під час цвітіння немає дощів.
Наш інтернет магазин посадкового матеріалу надасть Вам товари найвищої якості.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Овочі для консервування |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 45 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 100 г |
| Місце посадки | Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Сірі/сріблясті/голубуваті |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Рідкісний |
- Ціна: 51,16 ₴


