Набір насіння моркви Великий кошик (3 упаковки) 3 упаковкишт. Florium
214,95 ₴
161,21 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 747037
+380 (93) 390-93-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Набір насіння солодкої моркви "Великий кошик" від GreenMarket, 3 шт, сорти Лагуна, Канада, Колтан
До набору входить добірне насіння таких сортів:
- Морква Лагуна F1 400 шт;
- Морква Канада 400 шт;
- Морква Колтан F1 400 шт.
Характеристики набору насіння моркви:
- Кількість в упаковці - 3 упаковки
- Глибина посадки - 2-3 см
- Відстань - 30 см
- Висота рослини - 25 см
- Тип продукту - Насіння
- Вологість ґрунту - Помірно волога
- Умови поливу - Помірний
- Діаметр квітки/плоду - 0-5 см
- Країна походження - Нідерланди
- Зона морозостійкості - Зона 7-8
- Період цвітіння старт - травень
- Період цвітіння кінець - червень
Доставка:
Пропонуємо вам купити недорого насіння овочів. Доставка буде здійснюватися протягом 1-7 днів після оформлення замовлення. Ми працюємо без передоплати, і ви платите за покупки тільки післяплатою після отримання замовлення поштою (Нова Пошта, Укрпошта). У день відвантаження вам прийде SMS безпосередньо від кур'єрської компанії з номером відправлення.
Характеристики
| Упаковка | |
|---|---|
| Упаковка | Пакет |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип продукції | Посівний (насіння) |
| Сорт/Гібрид | Лагуна, Канада, Колтан |
| ГМО | Ні |
| Агрономічні характеристики | |
| Строки посіву | Травень |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Набори насіння овочів |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Висота рослини | 25 см |
| Час цвітіння | травень |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Кількість в упаковці, шт | 3 упаковки |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Підходить під зріз | Немає |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Культура | Морква |
Інформація для замовлення
- Ціна: 161,21 ₴


