


Анемона Lord Lieutenant (Багатокольорова) Махровая 132 Луковицы 5шт. Florium
79,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 202009
Висаджують квітку переважно у відкритий ґрунт, але за бажання можна завести квітучу рослину і на підвіконні.
Час посадки. Висаджують анемону навесні та восени. Осіння посадка подарує раннє літнє цвітіння.
Місце посадки. Оптимальним місцем розташування для сорту стає ажурна або тимчасова тінь. Для вирощування рослини в горщику і відкритому ґрунті вибирають живильний, пухкий ґрунт.
Глибина посадки. Бульби поміщають в ґрунт на глибину 5-7 см.
Догляд. Навесні та влітку під корінь Lord Lieutenant вносять помірну кількість води. Повторний полив роблять практично при повному просихання землі.
Удобрювати рослину необхідно 2 рази на місяць. На період холодів бульби анемони або викопуються для обробки фунгіцидом і зберігання в прохолодному місці, або покриваються опалим листям, сухою травою і корою дерев.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Анемона корончатая |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 20-25 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 4/5 |
| Відстань між рослинами | 5 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Синій |
- Ціна: 79,95 ₴


