Висадку бульб варто проводити взимку в заздалегідь підготовлену місткість з родючою сумішшю. Після проростання бульби пересаджують у відкритий ґрунт, але до моменту посадки земля повинна добре погрітися.
Час посадки. Бульби для пророщування висаджують в лютому, вже пророслу рослину поміщають у відкритий ґрунт приблизно в березні або квітні - необхідно дочекатися закінчення нічних заморозків.
Місце посадки. Оптимальним місцем висадки стане затінена ділянка. Ґрунт повинен бути пухким й помірно вологим. Варто уникати місць з можливим застоєм води в ґрунті.
Глибина посадки. Бульби заглиблюють не більше, ніж на 5 см.
Догляд. Бегонія - світлолюбна рослина, але прямі сонячні промені можуть залишати опіки на листках, тому рослину потрібно берегти від сонця. Вона любить вологу, але рясна вологість може згубно вплинути на квітку, тому варто підтримувати помірний рівень вологості ґрунту. До температурного режиму бегонія також вимоглива - оптимальною вважається температура близько +23 ° С. На період спокою варто забезпечувати підтримку температури на рівні 10 ° С.
Після закінчення періоду цвітіння рослину обрізають. Бульби зберігають в темному прохолодному місці, пересипавши вологим піском.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Бегонії |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 30 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | 5/6 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
- Ціна: 99,95 ₴





