


Лілія Robert Swanson (Ароматна) Гигант 129,133 Луковицы 1шт. Florium
89,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 203317
Лілія відноситься до ІТ гібридів, виносить навіть найлютіші морози. Тому і посадка, і догляд не стануть складним випробуванням для садівника.
Час посадки. Оскільки у цибулин лілії Robert Swanson високий морозостійкий рівень, до посадки можна приступати в будь-який період весни після остаточного сходу снігу. Також сорт підходить для осінньої висадки.
Місце посадки. Місцезнаходження вибирають сонячне, обов'язково з півтінню опівдні. Ґрунт варто підібрати удобрений, досить пухкий або штучно дренований, водопроникний.
Глибина посадки. Стебла мають достатню силу росту, а цибулини міцно чіпляються за ґрунт, щоб не йти глибше, тому оптимальною глибиною посадки вважається 15-20 см.
Догляд. Лілія вимагає уважного догляду. Наприклад, під час вегетації рослину необхідно добре поливати та розпушувати ґрунт навколо. За сезон лілію підгодовують три рази - це можуть бути як комплексні, так фосфорно-калійні добрива.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Лілія |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Універсальні |
| Колір | Жовтий |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Не вимагає укриття |
| Посухостійкість | Так |
| Висота дорослої рослини | 200 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | OT лілії гібриди |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Висота рослини | 180-200 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Колір квітки | Жовтий, Червоний |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 15 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
- Ціна: 89,95 ₴


