Лілію цього сорту можна висаджувати серед однорічних і багаторічних рослин невеликої висоти.
Час посадки. Кращий час для посадки - середина весни та перша половина осені.
Місце посадки. Місце розташування повинно бути теплим, сонячним, лише іноді покриватись півтінню. У разі сильного затінення Friso направляє стебла не прямо, а до місць, де проглядається сонце. Ґрунт підходить будь-який, в міру пухкий і поживний.
Глибина посадки. Лунка готується глибока, близько 30-40 см. У неї спочатку засипається суміш з розпушувача, гною і землі, а потім на глибину 10-15 см поміщається цибулина.
Догляд. Після посадки необхідно часто поливати рослину. Далі полив зменшують і проводять його тільки після просихання землі. Зів'ялі бутони слід обрізати, а восени й зовсім залишити над землею лише 15-20 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Лілія |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Універсальні |
| Колір | Різні кольори |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Не вимагає укриття |
| Посухостійкість | Так |
| Висота дорослої рослини | 150 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | OT лілії гібриди |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Висота рослини | 120-150 см |
| Час цвітіння | липень |
| Діаметр квітки/плода | Більше 20 см |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий, Рожевий |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 20 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
- Ціна: 89,95 ₴




