Перед проведенням посадки рекомендується перекопати територію і внести комплексні добрива. Таким чином рослина швидше адаптується.
Час посадки. Лілії найкраще висаджувати навесні або після повного завершення цвітіння, попередньо відокремивши цибулину.
Місце посадки. Сорту підійде будь-який тип ґрунту. Головні умови - родючість і рихлість. Розташування вибирають сонячне або під тінню, що замінюється сонцем.
Глибина посадки. Висаджувати лілію Anastasia необхідно на глибину не більше 20 см.
Догляд. Основний догляд за ОТ гібридом - це комплекс нескладних дій. Для отримання красивого багаторічника досить не забувати про підгодівлі, мульчування ґрунту, поливи та пересадки.
Сорт дуже любить вологу, тому води біля кореня має бути багато, але без застоїв. Особливо добре поливати квітку необхідно в період цвітіння.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Колір | Рожевий |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Не вимагає укриття |
| Посухостійкість | Так |
| Висота дорослої рослини | 180 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Лілії-гіганти |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Висота рослини | 160-180 cм |
| Час цвітіння | липень |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий, Рожевий |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 15 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
- Ціна: 89,95 ₴





