


Лілія Fata Morgana (Махрова квітка) Азиатский гибрид 129 Луковицы 1шт. Florium
84,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 203405
Сорт Fata Morgana висаджують як єдину рослину на території, а також як доповнення групової посадки. У будь-якому випадку слід пам'ятати, що відстань між ліліями має бути не менше 15 см.
Час посадки. В середині весни цибулини вже можна поміщати в ґрунт, не боячись нічних морозів. Також сорт добре сходить після осінньої посадки з використанням агроволокна.
Місце посадки. Квітка росте в родючих повітряних ґрунтах. До типу землі сорт не вимогливий, а місце розташування любить захищене від вітру, сонячне.
Глибина посадки. Поглиблювати цибулини слід на 15-20 см. Дотримання таких вимог при посадці подарує морозостійкість.
Догляд. Догляд за прекрасною лілією практично не відрізняється від догляду за іншими ліліями. Сорту необхідно від 2 до 3 підгодівель з весни до осені, полив у міру висихання землі. Підгортання допоможе сорту стати вищим.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Махрові лілії |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 100 см |
| Глибина посадки | 15 см |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Жовтий |
- Ціна: 84,95 ₴


