Цибулини лілії Foxtrot висаджують як у відкритий ґрунт, так і в горщики. Компактність цієї рослини дозволяє вирощувати її в ролі горшкової прикраси.
Час посадки. Лілія добре приживеться на новому місці, якщо посадити її в сприятливий період - навесні або восени.
Місце посадки. Для посадки краще вибирати світле місце з родючим пухким ґрунтом. Рослину бажано захистити від протягів і уникати територій з можливим застоєм води в ґрунті. Також необхідно забезпечити хороший дренаж.
Глибина посадки. При посадці цибулини заглиблюють в ґрунт на 10-15 см.
Догляд. У догляді вимоги до лілії Foxtrot мінімальні. Необхідно забезпечити помірний полив, уникаючи зайвої вологості ґрунту. Підживлення комплексними спеціальними добривами сприятиме активному і пишному цвітінню.
Квіти, які відцвіли, видаляють. На зиму рослину обрізають, злегка мульчують ґрунт. Цибулини добре зимують в ґрунті. Цей вид лілій відрізняється своєю морозостійкістю.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Лілія |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Колір | Рожевий |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Не вимагає укриття |
| Посухостійкість | Так |
| Висота дорослої рослини | 60 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Горшкові лілії |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Висота рослини | 45-60 см |
| Час цвітіння | липень |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Колір квітки | Рожевий |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 15 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
- Ціна: 64,95 ₴




