Посадка. Лук-шолот висаджують ранньою весною або пізньою восени. Посадка така сама, як і цибуля репчастого. Підійдуть ґрунту як легкі за механічним складом, так і важкі. Перед посадкою цибулини калібрують за розміром. Оптимальний варіант — цибулини середнього розміру, діаметром приблизно 3 см. Висаджують за схемою — 30 цибулин на 1 м2 загущеною площею 4-рядний, стрічковий (відстань між рядами — 20 см, стрічками — приблизно 70 см). Підходить для весняної вигонки (кінець лютого).
Догляд. Лук шалот — зимовостійка рослина. Догляд нескладний — прополка та розпушування. У посушливий період потребує поливання. Прибирають лук шалот наприкінці липня — всередині серпня.
У нашому інтернет-магазині можна купити Цибуля сіванка (сівок).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Голландський цибуля сіянка |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | липень |
| Час цвітіння | вересень |
| Висота рослини | 50-60 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,25 кг |
| Місце посадки | Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Сірі/сріблясті/голубуваті |
| Період посадки (закінчення) | липень |
| Період цвітіння (закінчення) | липень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | 7/14 мм |
| Відстань між рослинами | 15 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Жовтий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 197,96 ₴





