Квітки мають дивовижну чашоподібну форму зі щільно прилеглими пелюстками в напіврозкритому та густомахрових пелюстках у повністю розтушовеній квітці. Фарбування квітів цієї троянди змінюється залежно від етапу цвітіння. На початку вони ніжно-лимонного кольору, потім набувають білого кольору, і до кінця цвітіння стає ніжним бежево-розвідним кольором. Квітки 12 сантиметрів у діаметрі. Троянда Claire Austin потішить Вас насиченим ароматом чайної троянди з запахом мирри з легкими нотами таволги, геліотропа на теплому тлі ванілі. Сильний і стійкий до хвороб сорт. Любить рости на сонячних місцях, але й витримує півтонінь. Цвітіння цієї троянди тривале, яке починається з кінця травня та триває до осені.
Посадка. Для посадки виберіть місце, яке хоча б кілька годин на день висвітлюватиметься сонцем, а також щоб поблизу не садили дерева, оскільки трояндам весь час доведеться «змагатися» з корінням дерев. Ґрунт має бути багатий на гумус, якщо ґрунти багаті, то щедро вдосконаліть перепресьним компостом, до висаджування троянд. Висаджувати троянди потрібно так швидко, наскільки це можливо, не даючи кореням висохнути. Викопайте яму розміром 50 * 50 * 50 см. Додатково вкопайте дно ями, додайте компост, добре полейте. Перед висаджуванням замочіть троянду на 12-20 годин у воді. Засипте коріння землею. Глибину посадки визначте за зоні щеплення. Ця частина саджанців дуже цінна, позаяк вона містить усю генетичну інформацію про сорт. Зону щеплення потрібно захищати. Для сортів Остіна ми рекомендуємо заглибляти її на 7-10 см, щоб не поморозили. Полейте, замульчуйте.

Догляд. Поливати в спеку, якщо хочете більше цвітіння — підгодовувати. Найкращим добривом вважається кінський гній. Навесні ви відкриваєте троянду, обрізаєте та можете підживити. На зиму потребує укриття, перед яким із куща видаляють усі квітки, листя і невибухлі верхівки пагонів, а кущ заколисують землею та прикривають зверху листям, ялиновими гілками або мулькою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вид квітки | Троянда |
| Висота рослин | Середньорослі |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Колір | Білий |
| Спосіб упаковки | Відкрита коренева система |
| Тип рослини | Саджанець |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Потребує укриття |
| Висота дорослої рослини | 200 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Рослини, що плетуться |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду |
| Розмір посадкового матеріалу | A++ |
| Відстань між рослинами | 40 см |
| Висота рослини | 100-200 см |
| Час цвітіння | травень |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 10 см |
| Період цвітіння (закінчення) | жовтень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | жовтень |
| Бренд | David Austin |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Тип садивного матеріалу | Саджанці |
- Ціна: 809,95 ₴





