Троянда Generous Gardener (Роза Дженероуз Гарденер — одна з найважливіших сортів англійських троянд. Кущ цієї троянди заввишки 150 см і завширшки 120 см, сильний, витончено вигинається. Ця троянда дуже стійка до захворювань. Квітки троянди гарної чашоподібної форми, ніжно-рожевого кольору, які згодом вигоряють до блідо-рожевих або майже білих відтінків у діаметрі від 8 до 10 сантиметрів, які виростають від 1 до 3 квітки на одному стебел. Квіти троянди ніжно пахнуть миррою й трояндовою олією.

Зовнішній вигляд
-
Висота рослини: 1,5 м
-
Діаметр квіток: 8-10 см
-
Забарвлення квітки: ніжно-рожевий
Листя цієї троянди бліде, сіро-зеленого кольору. Ця троянда здатна цвіти упродовж усього сезону (з кінця травня до листопада). Цей сорт чудовий для створення фону та для посадок на задньому плані. Також можна використовувати як плетистий сорт. Ця троянда любить нейтральні ґрунти. Чудово росте на сонці, але й витримує півтонінь. Вирощування цих троянд подібне до чаклунства.
Посадка. Для посадки виберіть місце, яке хоча б кілька годин на день висвітлюватиметься сонцем, а також щоб поблизу не садили дерева, оскільки трояндам весь час доведеться «змагатися» з корінням дерев. Ґрунт має бути багатий на гумус, якщо ґрунти багаті, то щедро вдосконаліть перепресим компостом, до висаджування троянд. Висаджувати троянди потрібно так швидко, наскільки це можливо, не даючи кореням висохнути. Викопайте яму розміром 50 * 50 * 50 см. Додатково викопайте дно ями, додайте компост, добре полейте. Перед посадкою замочіть троянду на 12-20 годин у воді. Засипте коріння землею. Глибину посадки визначте за зоні щеплення. Ця частина саджанців дуже цінна, позаяк вона містить усю генетичну інформацію про сорт. Зону щеплення потрібно захищати. Для сортів Остіна ми рекомендуємо заглибляти її на 7-10 см, щоб не поморозили. Полейте, замульчуйте.

Догляд. Поливати в спеку, якщо хочете більше цвітіння — підгодовувати. Найкращим добривом вважається кінський гній. Навесні ви відкриваєте троянду, обрізаєте та можете підживити. На зиму потребує укриття, перед яким із куща видаляють усі квітки, листя і невибухлі верхівки пагонів, а кущ заколисують землею та прикривають зверху листям, ялиновими гілками або мулькою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вид квітки | Троянда |
| Висота рослин | Високорослі (Екранні) |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Півтінь |
| Енергія росту | Сильнорослі |
| Листя взимку | Листопадні |
| Початок цвітіння | Травень |
| Кінець цвітіння | Листопад |
| Колір | Рожевий |
| Спосіб упаковки | Відкрита коренева система |
| Тип рослини | Саджанець |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Посухостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Потребує укриття |
| Висота дорослої рослини | 250 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Троянди Девіда Остіна |
| Місце посадки | Для саду |
| Розмір посадкового матеріалу | A++ |
| Відстань між рослинами | 40 см |
| Висота рослини | 150-250 см |
| Час цвітіння | травень |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Колір квітки | Рожевий |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 10 см |
| Період цвітіння (закінчення) | жовтень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | жовтень |
| Бренд | David Austin |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Тип садивного матеріалу | Саджанці |
- Ціна: 809,95 ₴





