


Оксаліс (кислиця) Iron Cross Садовая 133 Луковицы 10шт. Florium
69,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 207001
+380 (93) 390-93-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Посадка</strong>. Оксаліс Деппа (кислиця) - екзотична багаторічна рослина з листям-метеликами і ніжно-рожевими квітами перетворить сад в об'єкт загальної уваги. Відмінна риса - темно-бордові плями на листі. Висота рослини 25-35 см.
Місце для посадки оксаліса вибирають сонячне або півтінь. Грунт має бути добре дренованим. Ідеальна рослина для обрамлення бордюрів. Може вирощуватися в контейнері. Висаджують у відкритий грунт в травні. Період цвітіння - травень-липень.
Догляд. Невибаглива, посухостійка рослина. Після відцвітання стебла обрізають. На зиму бульбоцибулини викопують.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Колір | Червоний |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Ні |
| Укриття на зиму | Зберігання в приміщенні |
| Посухостійкість | Так |
| Висота дорослої рослини | 15 см |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Багатоколірні |
| Вид | Кислиця Деппа |
| Місце посадки | Для клумби, Кімнатні, Для горщиків, Для саду |
| Розмір посадкового матеріалу | 5+ |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Висота рослини | 15 см |
| Час цвітіння | вересень |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Колір квітки | Червоний |
| Кількість в упаковці, шт | 10 |
| Глибина посадки | 5 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Підходить під зріз | Немає |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69,95 ₴


