Посадка. Неріна Боудена (лілія-павук) підходить для вирощування у відкритому грунті. Період посадки - квітень чи серпень. У природі росте на бідних грунтах. Рослини, вирощені в багатому грунті, нарощують зелену масу і мають мало квіток. Оптимальний варіант - добре дреновані, піщані грунти з низьким вмістом азоту. Місце для посадки вибирають сонячне, захищене від вітру, краще з південної сторони. Цибулини висаджують на глибину 10 см, на відстані 7-10 см одна від одної.
Неріна Боудена вирощують також в контейнерах. Цибулини висаджують неглибоко, так щоб їх верхівка була вище рівня грунту.
Догляд. Неріна Боудена у відмінності від інших видів, досить холодостійка рослина (витримує -17 ° C) У перший рік після посадки, цвітіння може бути бідним. Зимує Неріна у відкритому грунті лише в регіонах з м'якими зимами. У холодних регіонах - цибулинки на зиму викопують. Обережно - рослина отруйна!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Неріне боудена |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | вересень |
| Висота рослини | 60-70 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 12/14 |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Рожевий |
- Ціна: 59,95 ₴




