Посадка. Крокосмії вирощують в трав'янистому бордюрі. Вона воліє рости на добре дренованих, багатих гумусом грунтах. Місце вибирають сонячне, захищене від вітру. Бульбоцибулини висаджують в березні-квітні на глибину 8 см. Відстань між рослинами - 10-15 см.
Догляд. Пізньої осені грунт над рослиною мульчують торфом або соломою. Якщо зими суворі - бульбоцибулини викопують. Стебла і листя обрізають. Бульбоцибулини разом з дітками просушують. Зберігають у торфі або в тирсі в прохолодному приміщенні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Тип посадкового матеріалу | Бульби |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Колір | Червоний |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Потребує укриття |
| Посухостійкість | Так |
| Висота дорослої рослини | 100 см |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | CS Weijers |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду |
| Розмір посадкового матеріалу | 8/10 |
| Відстань між рослинами | 5 см |
| Висота рослини | 70-100 см |
| Час цвітіння | жовтень |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Колір квітки | Червоний |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Глибина посадки | 5 см |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 159,95 ₴





