Посадка. Інкарвіллея Делавея або садова глоксинія - акуратний компактний кущик з великими, яскраво-рожевими трубчастими квітами. Період цвітіння - з червня по вересень. Для нормального росту їй потрібен будь-який, добре дренований грунт. Місце - сонячне або півтінь. Посадочні ями готують розміром 50x50x40см. Обов'язково на дно посадкової ями покладіть щебінь, керамзит і ін шаром близько 15 см.
Період посадки - травень. Інкарвіллею можна попередньо підростити перед посадкою у відкритий грунт. Для цього кореневище висаджують в горщик в квітні, а в травні - пересаджують на постійне місце. Інкарвіллея підходить для вирощування в контейнерах.
Догляд. Інкарвіллея дуже чутлива до вологи. Її не слід вирощувати в регіонах з дуже жарким, вологим літом. У літній час рекомендується притіняти, регулярно поливати і підгодовувати. Морозостійка (витримує - 29 ° С). На зиму можна залишити в землі, попередньо укривши лапником. Але якщо зими вологі, то краще ко
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Глоксинія (Синнінгія) |
| Тип посадкового матеріалу | Бульби |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Колір | Рожевий |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Не вимагає укриття |
| Посухостійкість | Так |
| Висота дорослої рослини | 40 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Ексклюзивні цибулини |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду |
| Розмір посадкового матеріалу | бульба |
| Відстань між рослинами | 25 см |
| Висота рослини | 30-40 см |
| Час цвітіння | серпень |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Колір квітки | Рожевий |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 5 см |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
- Ціна: 87,95 ₴



